Premierliga: Bilić s desetoricom igrača izgubio od Mourinha, Guardiola pobijedio s desetoricom igrača

Ponedjeljak, 02. siječnja 2017. 18:00 Napisao/la  SC

Utakmice 20. kola: Man. City - Burnley 2:1, Sunderland - Liverpool 2:2

Slaven Bilić doživio je novi poraz!

Jose Mourihno osvojio je tri boda u utakmici protiv hrvatskog menadžera na klupi West Hama u utakmici tijek koje je odredilo isključenje Feghoulija već u 15. minuti.

Bilićeva momčad izdržala je relativno lako pritisak gostiju do odmora, ali je koncentracija desetorice igrača West Hama pala nakon sat vremena.

Povrh svega, Ibrahimović je drugi pogodak postigao iz zaleđa.

Manchester United ove sezone igra tako da se Mourinho može radovati jedino osvojenim bodovima. To je u trenerskom poslu ipak najvažnije...

Dejan Lovren predvodio je obranu Liverpoola, koja je u utakmici (2:2) protiv Sunderlanda primila dva pogotka iz kaznenih udaraca.

Oba pogotka za domaćine postigao je Defoe, prvog nakon Klavanova prekršaja, drugog nakon što je Mane u "živom zidu" igrao rukom.

Liverpool je ostao bez pobjede iako je izrazito dominirao tijekom cijele utakmice.

Manchster City pobijedio je Burnley iako je od 32. minute igrao bez isključenog Fernandinha, koji je strogo kažnjen zbog prekršaja.

Dva pogotka Cityja bila su dovoljna za pobjedu nakon novogodišnjeg poraza od Liverpoola.

Utakmice 20. kola: Middlesbrough - Leicester 0:0, Everton - Southampton 3:0 (Valencia 74, Baines 81, Lukaku 89), Man. City - Burnley 2:1 (Clichy 58, Aguero 62/Mee 72), Sunderland - Liverpool 2:2 (Defoe 25-11m, 84-11m/Sturridge 19, Mane 72), West Brom - Hull 3:1    (Brunt 49, McAuley 62, Morrison 73/Snodgrass 21)