Premierliga: Arsenal bolji od Uniteda, Liverpool pobijedio Burnley, Hazard donio Chelseu bod

Nedjelja, 10. ožujka 2019. 14:52 Napisao/la  SC
Aubameyang (Arsenal)

Nakon što je Burnley u 6. minuti šokirao Liverpool pogotkom Westwooda, Firmino i Mane postavili su stvari na svoje mjesto.

Obojica su se po dva puta upisali u strijelce, dok je Gudmundsson dodao još jedan za goste.

Lovren je susret pratio s klupe domaćih.

Hazard e spasio Chelsea poraza u drugoj minuti sudačke nadoknade susreta protiv Wolvesa.

Gosti su vodili golom Jimeneza od 56. minute, a u istoj minuti je Kovačić napustio igru domaćina.

Arsenal je pobijedio Manchester United 2:0 na Emiratesu.

Golove su postigli Xhaka u 12. minuti te Aubemayenag u 69. minuti sa bijele točke.

Utakmice 30. kola: Liverpool - Burnley 4:2 (Firmino 19, 67, Mane 29, 90+3/ Westwood 6, Gudmundsson 90+1), Chelsea - Wolves 1:1 (Hazard 90+2/ Jimenez 56), Arsenal - Manchester United 2:0 (Xhaka 12, Aubameyang 69-11m)

Poredak: Manchester City 74, Liverpool 73, Tottenham 61, Arsenal 60, Manchester United 58, Chelsea 57...