Premierliga: Chelsea i Livepool bez izgubljenog boda, Mateo Kovačić igrao

Subota, 15. rujna 2018. 15:27 Napisao/la  SC
Chelsea ostvario petu pobjedu

Manchester United u gostima je pobijedio Watford u utakmici koja je odučivala o poretku u vrhu s obzirom na sjajni start domaćina.

Watford je doživio prvi poraz u sezoni.

Liverpool je ostvario petu pobjedu u petom kolu.

U derbiju kola momčad Jurgena Kloppa pred 80.000 gledatelja na Wembleyju pobijedila je Tottenham rezultatom 2:1.

Domaćin je na kraju rezultatski puno bolje prošao nego što je izgledalo tijekom utakmice, posebice u zadnjih pola sata, kada je praktično svaki napad gostiju bio izgledan.

Lamela je postavio konačnih 2:1 u 93. minuti, premalo je vremena ostalo Tottenhamu da kazni sve neiskorištene prilike Liverpoola.

Mateo Kovačić igrao je za Chelsea do 50. minute u utakmici koju je obilježio Hazardov hat-trick.

Manchestr City pobijedio je u svom stilu, Arsenal je osvojio bodove protiv Newcastlea.

Utakmice 5. kola Priemerlige: Tottenham - Liverpool 0:2 (Lamela 90+3/Wiynaldum 39, Firminio 54), Bournemouth - Leicester 4:2 (Fraser 19, 37, King 41-11m, Smith 81/Maddison 88-11m, Albrighton 88), Chelsea - Cardiff 4:1 (Hazard 37, 44, 80, Willian 83/Bamba 16), Huddersfield - C Palace 0:1 (Zaha 38), Man. City - Fulham 3:0 (Sane 2, D. Silva 21, Sterling 47), Newcastle - Arsenal 1:2 (Clark 90+1/Xhaka 49, Ozil 58), Watford - Man. United 1:2 (Gray 65/Lukaku 35, Smailing 38)

Poredak: Chelsea i Liverpool 15, Man. City 13, Watford 12,...