Premierliga: Slaven Bilić ne gubi od velikana, Manchester United poražen na Old Traffordu

Subota, 23. siječnja 2016. 18:31 Napisao/la  SC

Utakmice 23. kola: Leicester - Stoke 3:0, Man. Utd. - Southampton 0:1, West Ham - Man. City 2:2

Slaven Bilić ne gubi od velikana! Aguero je drugim pogotkom u 81. minuti osigurao bod Manchester Cityju u utakmici protiv West Hama, koja je mogla završiti i drugačije. Uostalom, kao i sve utakmice u Premierligi, što znači da Bilićev pozitivan niz protiv velikih momčadi nije slučajan.

Leicester ostaje na vrhu! Uvjerljiva pobjeda u 23. kolu protiv Stokea ponovo je ukazala na šampionski potencijal momčadi Claudija Ranierija.

Poraz Manchester Uniteda nije iznenađenje, Southampton je odnio bodove s Old Trafforda pogotkom Austina u 87. minuti

. Šesti poraz van Gaalovu momčad dodatno je udaljio od borbe za vrh ljestvice.

Utakmice 23. kola: C. Palace - Tottenham 1:3 (Vertonghen 30-ag/Kane 63, Alli 84, Chadli 90), Leicester - Stoke 3:0 (Drinkwater 42, Vardy 66, Ulloa 87), Man. Utd. - Southampton 0:1 (Austin 87), Sunderland - Bournemouth 1:1 (van Aanholt 45/Afobe 13), Watford - Newcastle 2:1 (Ighalo 46, Cathcart 58/Lascelles 71), West Brom - Aston Villa 0:0. West Ham - Man. City 2:2 (Valencia 1, 56/Aguero 9-11m, 81)