Premierliga: Leicester s igračem manje izjednačio u 94. minuti, Bilić umalo srušio lidera, Arsenalu samo bod

Nedjelja, 17. travnja 2016. 16:39 Napisao/la  SC

Utakmice 34. kola: Leicester - Westa Ham 2:2, Bournemouth - Liverpool 1:2, Arsenal - C. Palace 1:1

Liecester City je uspio osvojiti bod protiv West Hama u 94. minuti nakon što je Ulloa zatresao mrežu iz kaznenog udarca, koji se doimao iznuđenim prema engleskim kriterijima suđenja.

Teško se oteti dojmu da je sudac Carrollov start prosudio prekršajem pod utjecajem dvojbenih oduka od kojih su dvije bitne: drugi žuti karton Vardyja u 56. minuti zbog simuliranja i očigledno potezanje Ogbonne, koji je rukama srušio Hutha u 91. minuti.

Zbog sličnog prekršaja sudac je u 84. minuti dosudio kazneni udarac za West Ham.

Uzbudljiva završnica utakmice odvijala se prema željama Slavena Bilića, West Ham je dvama pogocima s igračem više preokrenuo rezultat u samo dvije minute (84, 86).

Međutim, Leicester se uspio vratiti i nastaviti niz pozitivnih rezultata kojima kroči prema tituli prvaka.

Liverpool je bez Dejana Lovrena pobijedio Bournemouth.

Utakmice 34. kola: Leicester - Westa Ham 2:2 (Vardy 18, Ulloa 90+4-11m/Carroll 84-11m, Cresswell 86), Bournemouth - Liverpool 1:2 (King 90+3/Firminio 41, Sturridge 45+2), Arsenal - C. Palace 1:1 (Alexis Sanchez 45+1/Bolasie 81)