Premierliga: Dejan Lovren skrivio pa postigao pogodak, Man. United osvojio samo bod

Subota, 29. listopada 2016. 20:31 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Crystal Palace - Liverpool 2:4. Lovren drugi ligaški pogodak sezone postigao u 21. minuti

U utakmici 10 kola Premierslige Dejan Lovren zabio je gol za 2:1 vodstvo Liverpoola na gostovanju kod Crystal Palacea.

Hrvatski reprezentativac zabio je glavom u 21. minuti nakon sjajnog kornera Coutinha.

Gosti su poveli u 16. minuti, kad je sjajno dodavanje Morena u gol pretvorio Emre Can.

Ipak, vodstvo Redsa (koji su igrali u žutim dresovima), nije dugo trajalo.

James McArthur najprije je u 19. minuti iskoristio grešku obrane Liverpoola, prije svih Dejana Lovrena, a onda je u 33. zabio i za 2:2 nakon krasnog proigravanja Zahe.

Liverpool je ponovo poveo u zadnim trenucima ludog prvog poluvremena, a zabio je Joel Matip, glavom od grede nakon još jednog ubačaja Coutinha.

U manje zanimljivom nastavku utakmice, Liverpool je zabio i četvrti gol, a strijelac je u 71. minuti bio Firmino, koji je fantastično lobao vratara.

Manchester United je na Old Traffordu odigrao samo 0:0 protiv Burnleya. Nije crvenim vragovima pomoglo ni 37 udaraca prema vratima gostiju.

Jose Mourinho poslan je na tribine zbog prigovora. Zbog toga nakon utakmice nije davao ni izjave, već je to napravio njegov pomoćnik Rui Faria.

Utakmice 10. kola: Crystal Palace - Liverpool 2:4 (McArthur 19, 33/Emre Can 16, Lovren 21, Matip 45+3, Firmino 71), Sunderland - Arsenal 1:4 (Defoe 65-11m/Sanchez 19, 78, Giroud 71, 76), Man. United - Bunrley 0:0, WBA - Man. City 0:4 (Aguero 19, 28, Gundogan 79, 90), Tottenham - Leicester 1:1 (Janssen 44-11m/Musa 48), Middlesbrough - Bournemouth 2:0 (Ramirez 39, Downing 56), Watford - Hull 1:0 (Dawson 82-ag)