Premierliga: Chelsea preokrenuo rezultat za dvije minute, Liverpool korak bliže tituli prvaka

Nedjelja, 21. lipnja 2020. 19:31 Napisao/la  SC
 Olivier Giroud odlučio pobjednika

Liverpool u prvoj utakmkici u nastavku sezone nije uspio postići pogodak, gradski derbi završio je bez pogodaka.

Momčad Jurgena Kloppa korak je bliže tituli prvaka.

Mateo Kovačić igrao je do 55. minute za Chelsea momčad kojega je za samo dvije minute preokrenula rezultat protiv Aston Ville.

Pogocima Pulišića (60) i Girouda (62) gosti su šokirali domaću momčad i osvojili tri boda.

Utakmice 30. kola: Newcastle - Sheffiled Utd. 3:0 (Saint-Maximin 55, Ritchie 69, Joelinton 78), Aston Villa - Chelsea 1:2 (Hause 43/Pulišić 60, Giroud 62), Everton - Liverpool 0:0

Poredak: Liverpool 83, Man. City 60 (29), Leicester 54, Chelsea 51, Man, United 46,..