Premierliga: Leicester napokon ostao neporažen na Etihadu, Chelsea pobijedio

Utorak, 07. srpnja 2020. 20:58 Napisao/la  SC
Vardy izjednačio

Leicester je prvi put u Premierligi ostao neporažen na gostovanju kod Arsenala.

Do 75. minute izgledalo je da ni nakon 12 godina neće ostvariti pozitivan rezultat, Arsenal je rano poveo.

A onda je Nketiah isključen u 75. minuti zbog brutalnog starta nakon što je intervenirao VAR.

Leicester je iskoristio igrača više i izjednačio, Vardy je postigao 22. pogodak i pobegao Aubameyangu (20) na vrhu ljestvice strijelaca.

Chelsea je pobjedom protiv C. Palacea ostao u zoni Lige prvaka

Mateo Kovačić nije igrao zbog ozljede.

Utakmice 34. kola:   Arsenal - Leicester 1:1 (Aubameyang 21/Vardy 84),   C. Palace - Chelsea 2:3 (Zaha 34, Benteke 72/Giroud 6, Pulisic 27, Abraham 71), Watford - Norwich 2:1 (Dawson 10, Welbeck 55/Buendia 49)

Poredak: Liverpool 89 (33), Man. City 66 (33), Chelsea 60, Leicester 59,..