Premierliga: Sanchezov prvi pogodak za United, Aubameyang i Mkhitaryan uspješno debitirali

Subota, 03. veljače 2018. 15:32 Napisao/la  SC
Pierre-Emerick Aubameyang debitirao pogotkom u dresu Arsenala

Ramsey je ostvario prvi hat-trick u dresu Arsenala i bio najbolji igrač u pobjedi protiv Evertona.

Arsene Wenger može biti zadovoljan igračima koje je nedavno doveo.

Aubameyang je debitirao pogotkom, a Mkhitaryan je čak triput asistirao u prvoj utakmici na Emiratesu,

Alexis Sanchez postigao je prvi pogodak za Manchester United.

Čileanac je izborio kazneni udarac koji je sam izveo, vratar je obranio, a Sanchez odbijenu loptu poslao u mrežu za konačnih 2:0.

Manchester City nije uspio pobijediti Burnley nakon što je stvorio nekoliko izglednih prilika i previše obećavajućih situacija da ne bi bio kažnjen.

U nizu promašaja Sterlingov je istaknuo konkurenciju za promašaj godine!

U 71. minuti Sterling je s 2 metra nakon idealnog dodavanja promašio prazan gol! Nevjerojatan promašaj!

Sterling je u čudu pao na travnjak, Guardiola je ubrzo zamijenio jednog od najboljih napadača ove sezone.

Gudmundsson je u 82. minuti kaznio promašaje gostiju, a imao je Burnley još nekoliko prilika.

Vratar Ederson skrenuo je u vratnicu loptu nako Lennonova udarca.

Utakmice 26. kola: Arsenal - Everton 5:1 (Ramsey 6, 19, 74, Koscielny 14,  Aubameyang 37/Calver-Lewin 64),   Burnley - Man. City 1:1 (Gudmundsson 82/Danilo 22), Bournemouth - Stoke 2:1 (King 70, Mousset 79/Shaqiri 5), Brighton - West Ham 3:1 (Murray 8, Izquierdo 59, Gross 75/Chicharito 30), Leicester - Swansea 1:1 (Vardy 17/Fernandez 53), Man. Utd. - Huddersfield 2:0 (Lukaku 55, Sanchez 68), West Brom - Southampton 2:3 (Hegazy 4, Rondon 72/Lemina 40, Stephens 43, Ward-Prowse 55)

Poredak: Man. City 69, Man, United 56, Livepool 50 (25), Chelsea 50 (25), Tottenham 48 (25), Arsenal 45...