Calvert-Levin izjednačio u 95. minuti

Subota, 06. veljače 2021. 15:27 Napisao/la  SC

Everton osvojio bod na Old Traffordu

Evertonovi igrači na kraju slavili

Calvert-Levin u 95. minuti uspio je postići pogodak kojim je Everton osvojio bod na Old Traffordu.

Manchester United ostao je bez dva važna dva boda u utrci s gradskim rivalom.

U utakmici 22. kola Wolvesi su prekinuli pozitivan niz Arsenala, u 23. kolu  Artetina momčad doživjela je drugi uzastopni poraz.

Nogometaši Aston Ville svladali su u Birminghamu Arsenal 1:0, pobjednik je odlučen već u drugoj minuti, kada je Ollie Watkins zatresao gostujuću mrežu.

Utakmice 23. kola: Aston Villa – Arsenal 1:0 (Watkins 2), Burnley - Brighton 1:1 (Gudmundson 53/Dunk 36), Newcastle - Southampton 3:2: (Willock 16, Almiron 32, 45+4/Minamino 30, Ward Prowse 48), Fulham - West Ham 0:0, Manchester Utd. - Everton 3:3 (Cavani 24, Fernandes 45, McTominay 70/Doucoure 49, Rodriguez 52, Calvert-Lewin 90+5)

Poredak: Manchester City 47 (21), Manchester United 45, Leicester 42 (22), Liverpool 40 (22), West Ham 39, Everton 37 (21), Chelsea 36 (22)...