Premierliga: Manchester City bolji od Chelsea, navijači Arsenala poručili "Wenger out"

Nedjelja, 04. ožujka 2018. 16:56 Napisao/la  SC
Aguero i Silva

Manchester City pobijedio je minimalnim rezultatom Chelsea.

Jedini pogodak postigao je Bernardo Silva u 46. minuti na asistenciju Davida Silve.

City je dominirao praktički od prve do zadnje sekunde.

Građani su sakrili loptu Chelseaju i gosti su teško dolazili do posjeda.

A i kad bi imali loptu, nisu baš imali nekakvih dobrih ideja što s njom.

Prema naprijed su bili totalno bezopasni, ali to i ne treba čuditi jer je Conte ziheraški ostavio na klupi napadače Girouda i Moratu, a Eden Hazard je igrao lažnu devetku.

Nemoć Chelseaja najbolje se oslikava u podatku da u cijeloj utakmici nisu imali udarac u okvir vrata

Nogometaši Arsenala poraženi su na gostovanju kod Brightona 2:1.

Domaći su već nakon 26 minuta igre imali 2:0 zahvaljujući pogocima Dunka u 7. i Murraya u 26. minuti.

Poraz je ublažio Aubameyang u 43. minuti.

Topnici su tako primili gol i u 11. uzastopnoj ligaškoj utakmici, što im je najgori niz od 2002. godine.

Gostujući su navijači vikali "Wenger out", a i tribina je bila puna tih transparenata.

Arsenalovi navijači jasno su poručili da im je dosta sramoćenja u režiji vremešnog Francuza.

Utakmica 29. kola: Brighton - Arsenal 2:1 (Dunk 7, Murray 26/ Aubameyang 43), Manchester City - Chelsea 1:0 (B. Silva 46)