Jamie Vardy hat-trickom srušio Manchester City

Subota, 10. prosinca 2016. 17:56 Napisao/la  SC

Utakmice 15. kola: Arsenal – Stoke 3:1,  Leicester - Manchester City 4:2

Leicester je nanio težak poraz Manchester Cityju.

U samo 20 minuta utakmice domaći su imali 3:0, a dvostruki strijelac je bio Jamie Vardy.

Isti igrač bio je strijelac četvrtog gola, a u strijelce se upisao i King.

U 82. minuti pogodak za goste postigao je Kolarov iz slobodnog udarca sa 24 metra od protivničkog gola, a konačnih 4:2 postavio je Nolito u 90. minuti.

U utakmicama 15. kola najzanimljiviji je bio susret između Hulla i Crystal Palacea koji je završio bez pobjednika rezultatom 3:3.

Gol za goste i izjednačenje postigao je Fraizer Campbell u 89. minuti, nakon što je u igru ušao u 80. minuti.

Arsenal je bez poteškoća stigao do tri nova boda protiv Stokea, te je privremeno preuzeo vrh prvenstvene ljestvice.

Utakmice 15. kola: Watford – Everton 3:2 (Okaka 36, 64, Prodl 59/Lukaku 17, 86), Arsenal – Stoke 3:1 (Walcott 42, Ozil 50, Iwobi 75/Adam 29), Burnley – Bournemouth 3:2 (Hendrick 13, Ward 16, Boyd 75/Afobe 45+2, Daniels 90+1), Hull - Crystal Palace 3:3 (Snodgrass 27, Diomande 72, Livermore 78/Benteke 52, Zaha 70, Cambell 89), Swansea - Sunderland 3:0 (Sigurdsson 50, Llorente 54, 80), Leicester – Manchester City 4:2 (Vardy 3, 20, 78, King 5/Kolarov 82, Nolito 90)