ENGLESKO PRVENSTVO

Pogba i Ibrahimović proradili, Liverpool na vrhu

Nedjelja, 06. studenog 2016. 16:06 Napisao/la  SC

Utakmice 11. kola: Arsenal – Tottenham 1:1,  Liverpool – Watford 6:1, Swansea – Man. United 1:3

Arsenal i Tottenham na Emirates Stadiumu odigrali su 184. derbi sjevernog Londona pred 60000 posjetitelja. Konačni rezultat je 1:1 u prosječnoj utakmici sa vrlo malo zanimljivih situacija. Podjelom bodova Arsenal je propustio priliku da dođe na prvo mjesto Premierlige.

Liverpool je nakon visoke pobjede nad Watfordom zauzeo vodeću poziciju Premierlige.

Dejana Lovrena nije bilo u sastavu domaćih zbog bolesti.

Hull je protiv Southamptona u drugom dijelu susreta u samo četiri minute preokrenuo rezultat u svoju korist.

Paul Pogba  i Zlatan Ibrahimović u 33 minute riješili su pitanje pobjednika, te Jose Mourinhu vratili raspoloženje. Wayne Rooney upisao je dvije asistencije.

Kažnjeni Mourinho  utakmicu je vodio s tribina.

Utakmice 11. kola: Arsenal – Tottenham 1:1 (Wimmer 43-ag/Kane 51), Hull – Southampton 2:1 (Snodgrass 61, Dawson 63/ Austin 6), Liverpool – Watford 6:1 (Mane 27, 60, Couthino 30, Can 43, Firmino 57, Wijnaldum 90+1/ Janmaat 75), Swansea – Manchester United 1:3 (van der Horn 69/Pogba 15, Ibrahimović 21, 33), Leicester - WBA 1:2 (Silmani 55/Morisson 52, Philips 72)