Liga kup: Jose Mourinho doživio novi šok, Man. United ispao od drugoligaša

Srijeda, 26. rujna 2018. 00:17 Napisao/la  SC
Jose Mourinho

Manchester United ispao je od drugoligaša u 3. kolu Liga kupa.

Derby County koji vodi menadžer Frank Lampard, eliminirao je momčad Josea Mourinha nakon izvođenja jedanaesteraca nakon što je u osmoj seriji vratar Derbyja obranio udarac Phila Jonesa.

Manchester United jedva je izborio jedanaesterce pogotkom Fellainija u 95. minuti za 2:2.

Od u 67. minute Manchester United igrao je s desetoricom igrača, vratar Romero isključen je zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora.

Manchester City pobijedio (3:0) je Oxford pogocima Gabriela Jesusa, Mahreza i Fodena.