FA Cup: Slaven Bilić nije uspio, Manchester United eliminirao West Ham

Četvrtak, 14. travnja 2016. 00:25 Napisao/la  SC

Utakmica 1/4 finala FA Cupa: West Ham - Man. United 1:2

Slaven Bilić nije uspio ući u završnicu FA Cupa! West Ham je doživio poraz (1:2) na Upton Parku, u ponovljenoj utakmici četvrtfinala Manchester United je eliminirao Bilićevu momčad.

Prva utakmica prije tri tjedna na Old Traffordu završila je 1:1.

United je pobijedio golovima tinejdžera Marcusa Rashforda u 54. i Marounea Fellainija u 67. minuti. James Tomkins je pogotkom u 79. minuti postavio konačni rezultat.

Nakon 112 godina West Ham je odigrao posljednju utakmicu FA Cupa na stadionu Upton Park.