Pjanić i Gago za pobjedu Rome

Nedjelja, 20. studenog 2011. 22:46 Napisao  Marko Babić

Nogometaši Rome svladali su Lecce 2:1 u posljednjem susretu 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Miralem Pjanic
Miralem Pjanic Foto: google.hr

Roma je povela pogocima Pjanića u 25. i Gaga u 54. minuti. Gosti su smanjili preko Bertolaccija u 64. minuti. U ostalim utakmicama Juventus je iskoristio poraz Udinesea u Parmi (0:2) i pobjedom nad Palermom (3:0) skočio na prvo mjesto Serie A.

Rezultati nedjeljnih utakmica 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva:  Bologna - Cesena 0:1 (Parolo 84'), Catania - Chievo 1:2 (Almiron 78'/ Pellisier 45'-11m, Sammarco 73'), Genoa - Novara 1:0 (Veloso 86'), Juventus - Palermo 3:0 (Pepe 20', Matri 48', Marchisio 65'), Parma - Udinese 2:0 (Biabiany 68', Giovinco 78'-11m), Siena - Atalanta 2:2 (D'Agostino 44', Gazzi 87'/ Denis 15'-11m, 53'), Roma - Lecce 2:1 (Pjanić 25', Gago 54'/ Bertolacci 64').
Poredak: Juventus 22, Lazio 22, Milan 21, Udinese 21, Roma 17, Palermo 16, Napoli 15, Genoa 15, Chievo 15, Parma 15, Siena 14, Catania 14, Atalanta 13, Fiorentina 13, Cagliari 13, Inter 11, Bologna 10 Lecce 8, Novara 7, Cesena 6 bodova.