Premierliga: Slavena Bilića napustila sportska sreća, Harry Kane zabio u 89. i 91. za pobjedu Tottenhama

Subota, 19. studenog 2016. 15:46 Napisao/la  SC

Rezultai 12. kolo: Manchester United - Arsenal 1:1, C. Palace - Manchester City 1:2, Tottenham - West Ham 3:2

Slavena Bilića napustila je sportska sreća. Prošle sezone praktično sve ključne utakmice West Ham je dobio ua završnicama utakmica, ove sezone sve se okrenulo...

Do 89. minute Bilić je imao tri boda u džepu, a onda se ukazao najbolji strijelac Tottenhama Harry Kane.

Kane u 89. minuti s(p)retno iskoristio obijenac da bi u 91. minuti Nordtveit skrivio kazneni udarac. I opet je Kane bio nemilosrdan prema Biliću, udarcem s bijele točke Tottenham je osvojio tri boda.

Utakmice 12. kola Premierlige otvorili su Manchester United i Arsenal na Old Traford, susret je završio podjelom bodova rezultatom 1:1.

Manchester United izgubio je samo jednu od zadnjih deset prvenstvenih utakmica protiv Arsenala, a ovaj put derbi je bio dodatno začinjen ''okršajem'' ljutih rivala Josea Mourinha i Arsenea Wengera.

Podjela bodova najpravedniji je ishod, pošto je svaka momčad imala podjednaki broj prilika za postizanje golova.

Dejan Lovren igrao za Liverpool u utakmici bez pogodaka protiv Southamptona.

Yaya Toure vratio se u momčad Manchester Citjyja na velika vrata, dvama pogocima osigurao je pobjedu Pepu Guardioli, koji ga je stavio na transfer-listu na početku sezone.

Utakmice 12. kola:  Tottenham - West Ham 3:2  (Winks 51, Kane 89, Kane 90+1-11m/Antonio 24, Lanzini 68-11m) Manchester United – Arsenal 1:1 (Mata 68/Giroud 89), C. Palace - Manchester City 1:2 (Wickhman 66/Toure 39, 83), Everton - Swansea (Coleman 89/Sigurdsson 41), Southampton - Liverpool 0:0, Stoke - Bournemouth 0:1 (Ake 26), Sunderland - Hull 3:0 (Defoe 34, Anichebe 62, 84), Watford - Leicester 2:1 (Capoue 1, Pereyra 12/Mahrez 15-11m)