Lovren strijelac u pobjedi Lyona, Montpellier i PSG vode mrtvu trku

Subota, 24. ožujka 2012. 22:59 Napisao/la  SC

Lyon - Sochaux 2:1. Dejan Lovren postigao je prvi pogodak za Lyon u 3. minuti

Dejan Lovren upisao se u strijelce 29. kola Ligue 1, stoper Lyona postigao je prvi pogodak u 3. minuti za svoju momčad u utakmici protiv Sochauxa. Pobjedu je osigurao Gomis pogotkom u 65. minuti, poraz je gostima ublažio Maiga pogotkom u 71. minuti.

Lyon je pobjedom zadržao priključak za vodećim Montpellierom, PSG-om i Lilleom, koji su previše odmaknuli da bi se Lovrenova momčad borila za titulu prvaka, ali 4. mjesto donosi kvalifikacije za Ligu prvaka.

Rezultati 29. kola Ligue 1: Evian - Lille 0:3 (Hazard 36-11m, Payet 55, Pedretti 67), Ajaccio - Lorient 1:1 (Dall'igna 60/Bourillon 5), Nice - Marseille 1:1 (Monzon 75/Ayew 56), Brest - Nancy 0:1 (Traore 17), Montpellier - St. Etienne 1:0 (Giroud 89). Lyon - Sochaux 2:1 (Lovren 3, Gomis 65/Maiga 71), Valenciennes - Rennes 1:0 (Danic 13)