Ligue1: Ivo Grbić bolji od Lovre Majera, Niko Kovač pobijedio

Srijeda, 01. prosinca 2021. 23:07 Napisao/la  SC
Donnarumma i Messi s trofejima za najboljega vratara i igrača na svijetu

Monaco je u gostima pobijedio Angers (3:1) pogocima Boadua (25), Diopa (45) i Disasija (73), ostvarila je momčad Nike Kovača u 16. kolu šestu pobjedu i preskočila Angers na ljestvici.

Ivo Grbić bio je uspješniji u srazu hrvatskih reprezentativaca, Lille je pobijedio (2:1) Rennes u gostima.

Lovro Majer igrao je drugo poluvrijeme za Rennes, Domagoj Bradarić ušao je s klupe Lillea u igru u 92. minuti.

Rennes je domaćim porazom zaostao za Marseilleom u utrci za drugo mjesto, prvo je rezervirano za PSG, koji je odigrao utakmicu bez golova s Niceom.

U napadu su igrali Messi, Mbappe i Di Maria, Neymar je teže ozlijeđen.

Messi je bio najzapaženiji na terenu kada je prije utakmice dobio pljesak zbog nove Zlatne lopte.

Poredak: PSG 41, Marseille 29 (15), Rennes 28, Nice 27, Lens 26,... 7. Monaco 23