Ligue 1: Tudorov Marseille na domaćem terenu remizirao protiv Rennesa

Nedjelja, 18. rujna 2022. 17:18 Napisao/la  SC
Igor Tudor
Igor Tudor

Igor Tudor doživio je drugi remi ove sezone, njegov Marseille na domaćem je terenu igrao protiv Rennesa 1:1 u 8. kolu Ligue 1.

Ključni igrač na utakmici bio je Matteo Guendouzi, koji je prvo u 25. minuti autogolom doveo Rennes u vodstvo, da bi u 52. minuti svojim pogotkom poništio prednost gostiju.

Kod gostiju je od 61. minute igrao i hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Rezultati 8. kola Ligue 1: Clermont - Troyes 1:3 (Gastien 4/Mama Balde 23, 54, Ripart 83), Nica - Angers 0:1 (Bentaleb 43), Marseille - Rennes 1:1 (Guendouzi 52/Guendouzi 25-ag), Brest - Ajaccio 0:1 (Hamouma 65), Reims - Monaco 0:3 (Golovin 47, Minamino 87, Ben Yedder 90).

Poredak: Marseille 20, PSG 19, Lorient 19, Lens 17...