Ligue 1: Radamel Falcao postigao prvijenac, Danijel Subašić branio za Monaco

Nedjelja, 11. kolovoza 2013. 09:18 Napisao/la  SC

Ligue 1, 1. kolo: Bordeaux – Monaco 0:2

Radamel Falcao debitrao je u francuskom prvenstvu prvijencem za Monaco. Neumoljivi Kolumbijac nemilice trese mreže gdje god da igra, Monaco je u 1. kolu pobijedio Bordeaux rezultatom 2:0.

U otvorenoj utakmici Monaco je imao više koncentracije u završnici, kada je postigao dva spretna pogotka. U 82. minuti prvi pogodak je postigao Riviere, pet minuta kasnije Falcao je riješio pitanje pobjednika.

Danijel Subašić branio je za Monaco. Hrvatski reprezentativac doima se sigurnom "jedinicom" iako mediji stalno spekuliraju da Monaco traži poznatijeg vratara

Ligue 1, 1. kolo: Bordeaux – Monaco 0:2 (Riviere 82, Falcao 87)