Ligue 1: Leo Messi i Igor Tudor u zadnjem kolu oprostili se porazima

Subota, 03. lipnja 2023. 22:56 Napisao/la  SC
Igor Tudor
Igor Tudor

Leo Messi i Igor Tudor oprostili su se porazima od Ligue 1.

PSG je u zadnjoj utakmici na Parku prinčeva poražen (2:3) od Clermonta, pogotke za domaćina postignuli su Mbappe (21) i Sergio Ramos (16), koji se također oprostio od PSG-a.

Gastien (24), Zeffane (45+1) i Kyei (63) bili su strijelci za goste, Kyei je u 37. minuti promašio okvir gola iz kaznenog udarca.

Messi se nije proslavio u zadnjoj utakmici, u 54. minuti promašio je zicer nakon idealne Mbappeove asistencije.

Marseille je u zadnjoj utakmici doživio poraz na gostovanju kod Ajaccija, jedini pogodak postigao je Vidal (88).