Xabi Alonso razgovarao s Florentinom Perezom o Luki Modriću

Ponedjeljak, 19. svibnja 2025. 17:33 Napisao/la  SC
Luka Modrić i Xabi Alonso
Luka Modrić i Xabi Alonso

Xabi Alonso trebao bi na klupi Real Madrida debitirati tijekom Svjetskog klupskog prvenstva u SAD, Luka Modrić produljio je nedavno ugovor do kraja istoga prvenstva.

Španjolski mediji navode da je Xabi Alonso razgovarao s Florentinom Perezom oko sudbine Luke Modrića, novi trener predložio je predsjedniku da produlji ugovor Modriću za još godinu dana.

Alonso je uvjeren da bi Modrić koristio momčadi u 40. godini više u svlačionici nego na terenu, slično kao što je ozlijeđeni Zlatan Ibrahimović djelovao u svlačionici Milana, kada je klub osvojio zadnji Scudetto.

Jasno da bi Modrić iduće sezone igrao još manje, ali igrao bi dovoljno da održi autoritet klupske legende.

Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.