Sevilla ostvarila osmu pobjedu za redom, Rakitićeva momčad svladala Budimirovu

Ponedjeljak, 22. veljače 2021. 23:28 Napisao/la  SC
Slavlje nogometaša Seville

Nogometaši Seville pobijedili su u 24. kolu LaLige Osasunu u Pamploni 2:0.

U pobjedničkoj momčadi Ivan Rakitić igrao je od 66. minute, u poraženoj momčadi Ante Budimir igrao je do 84. minute.

Sevilli je ovo osma pobjeda za redom, s novim trima bodovima skočili su na treće mjesto i preskočili Barcelonu.

Posljednji poraz doživjeli su 12. siječnja na gostovanju kod Atletico Madrida (2:0).

Utakmica 24. kola: Osasuna – Sevilla 0:2 (Diego Carlos 19, De Jong 49).

Poredak: Atletico Madrid 55 (23), Real Madrid 52, Sevilla 48 (23), Barcelona 47 (23), Real Sociedad 41, Villarreal 37...

U posljednjoj utakmici 25. kola Premierlige Brighton je na domaćem terenu poražen od Crystal Palacea 1:2.

Pogodak odluke postigao je Christian Benteke u petoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Utakmica 25. kola: Brighton – Crystal Palace 1:2 (Veltman 55/Mateta 28, Benteke 90+5).

Poredak: Manchester City 59, Manchester United 49, Leicester 49, West Ham 45, Chelsea 43, Liverpool 40...