Real Madrid pobijedio PSG, Barcelona postigla sedam golova protiv Valerenga

Subota, 27. srpnja 2013. 22:42 Napisao/la  SC

Prijateljske utakmice: PSG - Real Madrid 0:1, Valerenga - Barcelona 0:7

Prijateljske utakmice

PSG – REAL MADRID 0:1

Nogometaši Real Madrida pobijedili su PSG u Goteborgu, jedini pogodak na utakmici postigao je Benzema (23) na Ozilovu asistenciju. U spektakularnoj reviji nogometnih zvijezda Luka Modrić odigrao je prvo poluvrijeme, od 46. minute umjesto njega igrao je Casemirio

PSG: Sirigu (73 Van der Wiel), Jallet, Sakho (62 Thiago Silva), Alex, Maxwell, Motta, Matuidi (62 Verratti), Lucas Moura (73 Coman), Pastore, Lavezzi (62 Ongenda), Ibrahimović

REAL MADRID: Diego López, Carvajal, Pepe, Nacho, Coentrao, Khedira (77 Morata), Modrić (46 Casemirio), Isco (46 Di Maria), Özil, Ronaldo, Benzema(67 Kaka)

PSG – Real Madrid 0:1 (Benzema 23)

VALERENGA – BARCELONA 0:7

Barcelona je rutinski zabila sedam pogodaka norveškoj momčadi koja ni po čemu nije bila dorasla protivniku. Prva utakmica pod vodstvom Gerarda Martina imala je revijalni karakter. Do 65. minute trener Barcelone promijenio je svih jedanaest igrača koji su počeli utakmicu

BARCELONA: Pinto, Montoya, Bartra, Mascherano, Adriano, Song, Sergi Roberto, Dos Santos, Messi, Alexis, Tello. (Još su igrali: Oier, Kiko Femenía, Sergio Gómez, Planas, Patric, Ilie, Espinosa, Quintillà, Román, Nieto, Dongou)

Valerenga IF – Barcelona 0:7 (Alexis 4, Tello 6, Messi 13, Dos Santos 42, Dongou 51, 56, Roman 56)