Primera: Sevilla pobijedila Real Madrid preokretom u završnici utakmice, Modrić i Kovačić igrali

Nedjelja, 15. siječnja 2017. 23:09 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Sevilla - Real Madrid 2:1

Sevilla je pobijedila (2:1) Real Madrid preokretom u zadnjim minutama utakmice odigrane pred 40.000 gledatelja na stadionu Sanchez Pizjuan.

Većina gledatelja dočekala je trenutak pakosne radosti, kada je Sergio Ramos postigao autogol u 85. minuti.

Sevilla je izjednačila pogotkom igrača koji je omražen među domaćim navijačima, svaki dodir lopte Sergija Ramosa bio je ozvučen salvom zvižduka s tribina.

U sudačkoj nadoknadi pobjedu je osigurao Jovetić, koji je u igru ušao u 68. minuti.

Jovetić je u Sevillu stigao početkom zimskog prijelaznog roka i već je postao ljubimac...

Real Madrid bio je bolji sve dok Ronaldo nije postigao pogodak iz kaznenog udarca u 67. minuti, vratar Rico pokupio je u padu Carvajala.

Nakon pogotka Sevilla je preuzela inicijativu i uspjela ostvariti preokret, koji je natjecanje u Primeri učinio zanimljivijim.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu ispod razine, djelomično  zbog toga što nije igrao na prirodnoj poziciji povučenog veznog igrača.

Mateo Kovačić ušao je u igru u 75. minuti.

Utakmice 18. kola: Sevilla - Real Madrid 2:1 (Sergio Ramos 85-ag, Jovetić 90+2/Ronaldo 67-11m), Valencia - Espanyol 2:1 (Montoya 17, Mina 73/Lopez 85), Celta Vigo - Alaves 1:0 (Radoja 89), Sporting Gijon - Eibar 2:3 (Carmona 9, Cases 58/Adrian 4, Leon 21, Luna 23), Granada - Osasuna 1:1 (Kravets 69/Riera 12)