Primera: Real Sociedad pobijedio Barcelonu, Katalonci propustili iskoristiti poraz Real Madrida

Nedjelja, 04. siječnja 2015. 22:48 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Real Sociedad - Barcelona 1:0. Trener Barcelone uveo je Messija i Neymara u drugom poluvremenu, Ivan Rakitić sjedio na klupi

Nogometaši Barcelone poraženi su na gostovanju protiv Real Sociedada u utakmici 17. kola španjolske Primere. Domaćin je stigao do tri boda zahvaljujući autogolu Albe u 2. minuti.

Barcelona je na taj način propustila preskočiti Real i preuzeti prvo mjesto. Luis Enrique, trener Barcelone, Messija i Neymara u igru je uveo tek u drugom poluvremenu, ali Katalonci nisu uspjeli izvući ni bod.

Ivan Rakitić utakmicu je odgledao s klupe.

REAL SOCIEDAD: Rulli, Ansotegi,  La Bella, C. Martínez, I. Martínez, Castro (od 66'  Finnbogason), Prieto, Granero, Bergara, Vela (od 90' Pardo), Canales (od 90' Yuri).

BARCELONA: Bravo, Mathieu (od 70' Alves), Alba, Montoya, Mascherano, Iniesta, Xavi, Busquets, Suárez, Pedro (od 58' Neymar), Munir (od 46' Messi).

Utakmica 17. kola: Real Sociedad - Barcelona 1:0 (Alba 2'-ag).

Poredak: Real Madrid (-1) 39, Barcelona 38, Atletico Madrid 38, Valencia 34, Sevilla 33, Villarreal 31..