Primera: Real Madrid u pet minuta slomio Getafe i zadržao prednost na vrhu

Nedjelja, 18. siječnja 2015. 13:47 Napisao/la  SC

Utakmica 19. kola: Getafe - Real Madrid 0:3 (Ronaldo 63', 79', Bale 67'). Real je novom pobjedom ponovo otvorio četiri boda prednosti pred Barcelonom

Nogometaši Real Madrida uspješno su odradili gostovanje protiv Getafea u okviru 19. kola Primere. Real je slavio 3:0 uz dva pogotka Cristiana Ronalda, te je ponovo otvorio četiri boda prednosti pred Barcelonom.

Kraljevski klub slomio je goste u 63. minuti. Gosti su polako pleli mrežu, Benzema je na kraju asistirao Ronaldu kojem nije bilo teško iz blizine pogoditi mrežu.

Pitanje pobjednika riješeno je četiri minute kasnije. Rodriguez je odlično pronašao Balea koji je iz blizine matirao Codinu - 0:2. Konačni rezultat postavio je Ronaldo drugim golom u 79. minuti.

Sammir je u redovima Getafea igrao do 83. minute.

GETAFE: Codina, Alexis, Lago, Naldo, Velázquez, Rodríguez, León (od 74' Yoda), Sammir (od 83' Felip), Castro, Sarabia (od 56' Hinestroza), Vázquez.

REAL MADRID: Casillas, Ramos, Marcelo (od 82' Nacho), Carvajal, Varane, Bale, Kroos (od 82' Illarramendi), Rodríguez, Isco (od 78' Khedira), Ronaldo, Benzema.

Utakmica 19. kola: Getafe - Real Madrid 0:3 (Ronaldo 63', 79', Bale 67').