Primera: Valencia osvojila bod protiv Barcelone, Real Madrid rutinski protiv Getafea

Subota, 05. prosinca 2015. 17:58 Napisao/la  SC

Utakmice 14. kola: Real Madrid - Getafe 4:1, Granada - Atletico 0:2, Valencia - Barcelona 1:1

Barcelona nije uspjela sačuvati pobjedu na Mestalli. U 86. minuti Santi Mani snažnim je udarcem zatresao mrežu pokraj nemoćnog vratara Claudia Brava, Valencia je uspjela ostati neporažena u utakmici tijekom koje je Barcelona izrazito dominirala, ali nije bila ubojita kao obično.

Barcelona je povela u 59. minuti pogotkom Suareza iz zaleđa, nedorečeni Messi i raspoloženi Neymar nisu su dali svoj uobičajeni obol i dva boda su izgubljena.

Zanimljivo, trener Luis Enrique nije obavio ni jednu zamjenu, Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu.

Madridski BBC je konačno proradio! Benzema (2), Bale i Cristiano Ronaldo postignuli su četiri pogotka protiv Getafea i završili posao do odmora.

Luka Modrić igrao je do 61. minute, kada je u igru ušao Mateo Kovačić.

Utakmice 14. kola: Real Madrid - Getafe 4:1 (Benzema 4, 16, Bale 35, Ronaldo 39/Alexis 69), Granada - Atlético 0:2 (Godin 21, Griezmann 76), Valencia - Barcelona 1:1 (Santi Mina 86/Suarez 59), Deportivo La Coruna - Sevilla 1:1 (Perez 22/Iborra 76), Real Betis - Celta Vigo 1:1 (Molina 82/Bongonda 25)