Primera: Real Madrid postigao čak 10 pogodaka, devetorica igrača Rayo Valecana na streljani

Nedjelja, 20. prosinca 2015. 18:37 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola:  Real Madrid - Rayo Vallecano 10:2.  Madridski BBC postigao je čak 9 pogodaka, ovog puta najraspoloženiji je bio četverostruki strijelac Gareth Bale

Nogometaši Real Madrida ostvarili su rekordnu pobjedu, pobijedili su Rayo s čak 10:2. Madridski BBC postigao je čak 9 pogodaka, ovog puta najraspoloženiji je bio četverostruki strijelac Gareth Bale.

Početak utakmice nije slutio katastrofom gostiju. U 12. minuti Rayo je vodio 2:1 nakon što je Danilo već u 3. minuti doveo domaće u vodstvo. Amaya (10) i Jozabed (12) preokrenuli su rezultat, a onda je Trigueo (13) dobio izravni crveni karton zbog starta.

Kada je u 27. minuti Baena dobio drugi žuti karton zbog isforsiranog prekršaja za kazneni udarac, Ronaldo je doveo Real u vodstvo 3:2 najavio početak gostujućih muka.

Do kraja utakmice Real Madrid se poigravao s devetoricom igrača Raya. Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu, Mateo Kovačić odigrao je zadnjih pola sata.

REAL MADRID: Navas, Danilo, Ramos, Pepe, Marcelo (Vázquez 62), Rodríguez (Kovačić 65), Kroos, Modrić, Bale (Arbeloa 74), Benzema, Ronaldo

RAYO VALECANO: Oterino, Triguero, Amaya, Vale Castro (Caballero 80), García, Baena, Trashorras, Bangoura (Dias Correia 63), Sánchez Ruiz, Domínguez (Marín Ruiz 21), Javi Guerra

Utakmica 16. kola:  Real Madrid - Rayo Vallecano 10:2 (Danilo 3, Bale 25, 41, 61, 70, Ronaldo 30-11, 54, Benzema 48, 79, 80/Amaya 10, Jozabed 12)