ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Real Madrid pobijedio bez isključenog Ronalda

Subota, 24. siječnja 2015. 18:24 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Cordoba - Real Madrid 1:2

U 83. minuti nervozni Ronaldo je izgubio živce, nasrnuo na Edimara i dobio izravni crveni karton. Momčad Real Madrida ostala je s igračem manje pri rezultati 1:1 protiv Cordobe kojoj se bod smiješio sve do posljednje minute utakmice.

U 88. minuti Bale iz  slobodnog udarca uputio loptu preko "živog zida", nespretno je rukom reagirao Cartabia. Sudac je pokazao na bijelu točku i drugi žuti karton Cartabiji. Bale je u 89. minuti kazneni udarac pretvorio u pobjedu kojoj se malo tko nadao u zadnjih desetak minuta.

Domaćini su poveli na sličan način, Sergio Ramos nespretno je reagirao rukom u 1. minuti u kaznenom prostoru. Ghilas je u 2. minuti doveo Cordobu u vodstvo. Poravnao je Benzema u 26. minuti nakon udarca iz kuta.

CORDOBA: Juan Carlos, Gunino, Pantić, Crespo, Edimar, Deivid, Rossi, Bebe, Cartabia, Ghilas, Andone (79 Vico)

REAL MADRID: Casillas, Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo (71 Coentrao), Khedira (63 Illarramendi), Kroos, James Rodriguez (79 Jese), Bale, Ronaldo, Benzema

Utakmica 20. kola: Cordoba - Real Madrid 1:2   (Ghilas 2-11m/Benzema 26, Bale 89-11m)