Primera: Real Madrid odigrao poluvrijeme iz snova, Modrić, Kovačić i Halilović igrali

Nedjelja, 17. siječnja 2016. 18:09 Napisao/la  SC

Utakmice 20. kola: Real Madrid - Sporting Gijon 5:1, Valencia - Rayo 2:2

Momčad Real Madrida odigrala je najbolje poluvrijeme ove sezone. Nogometna rapsodija uljepšana je atraktivnim pogocima razigrane napadačke trojke Benzema - Ronaldo - Bale.

U drugom dijelu Real Madrid je bitno smanji ritam, gosti su na kraju izvukli relativno podnošljivi poraz.

Luka Modrić igrao je u prepoznatljivu stilu glavnog organizatora igre, Mateo kovačić dobio je priliku u zadnjih pola sata utakmice.

Alen Halilović igrao je prvo poluvrijeme tijekom kojega su svi igrači Sportinga izgledali izgubljeno u vremenu i prostoru.

REAL MADRID: Navas, Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo, Modrić, Kroos, Isco (59 James), Bale (46 Jese), Benzema (64 Kovačić), Ronaldo

SPORTING: Cuellar, Lora, Hernandez, Mere, Isma, Alvarez (60 Atmane), Cases, Jony, Halilović (46 Ndi), Alex Menendez, Guerrero (72 Sanabria)

Utakmice 20. kola: Real Madrid - Sporting Gijon 5:1 (Bale 7, Ronaldo 9, 18, Benzema 12, 41/Isma 62), Valencia - Rayo 2:2 (Negredo 55, Alcacer 88/Jozabed 15, Llorente 69)