Primera: Real Madrid nakon pola sata poveo četiri razlike i onda poštedio Granadu

Subota, 07. siječnja 2017. 15:00 Napisao/la  SC

Utakmice 17. kola: Real Madrid - Granada 5:0, Eibar - Atletico 0:2, Las Palmas - Sporting Gijon 1:0, Real Sociedad - Sevilla 0:4

Real Madrid lako se obračunao s Granadom, koja je može biti zadovoljna što je na Santiago Bernabeu primila samo pet pogodaka. Kako je izgledalo u prvi pola sata...

Kada je u 27. minuti Ronaldo postigao pogodak za 4:0, činilo se da Granada doživjeti jedan od najtežih poraza u povijesti.

Međutim, Real Madrid je veliki klub između ostalog i zbog toga što su igrači naučili čuvati sportski dignitet slabijih protivnika.

Usporili su domaći igrači dovoljno da Granada doživi relativno podnošljivi poraz i sačuva obraz.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu, Mateo Kovačić je ozlijeđen.

Šime Vrsaljko igrao je prvo poluvrijeme u pobjedi Atletica za momčad kojega je Griezmann postigao pogodak u Primeri nakon tri mjeseca.

Utakmice 17. kola: Real Madrid - Granada 5:0 (Isco 12, 31, Benzema 20, Ronaldo 27, Casemiro 58), Eibar - Atletico 0:2 (Niguez 54, Griezmann 74), Las Palmas - Sporting Gijon 1:0 (El Zhar 55), Real Sociedad - Sevilla 0:4 (Ben Yedder 25, 29, 83, Sarabia 73)