Primera: Atletico doživio prvi poraz, Barcelona osvojila bod, Real Madrid pobijedio

Subota, 19. listopada 2013. 18:11 Napisao/la  L.K.

Rezultati 9. kola: Real Madrid – Malaga 2:0, Valencia - Sociedad 1:2, Osasuna - Barcelona 0:0, Espanyol - Atletico 1:0

Pimera, susret 9. kola

REAL MADRID - MALAGA 2:0

REAL MADRID: Diego Lopez; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Khedira, Illarra, Isco (72' Modrić); Di Maria (80' Jese), Ronaldo, Morata (75' Bale).

MALAGA: Willy; J. Gamez, S. Sanchez, Weligton, Antunes (76' Darder); Portillo (76' Santa Cruz), Camacho, Tissone, Eliseu; Samuel (69 Anderson), El Hamdaoui.

Real Madrid je u prvom susretu 9. kola španjolske Primere na Santiago Bernabeu pobijedio Malagu 2:0. Strijelci za Real bili su Angel Di Maria u 46. minuti i Ronaldo u sudačkoj nadoknadi iz jedanaesterca.  Luka Modrić susret je počeo sa klupe za pričuve, a od 72. minute igrao je umjesto Isca.

Osasuna je uspjela sačuvati mrežu u utakmici protiv Barcelone, koja je prvi ove sezone ostala bez tri boda.

Atletico nije iskoristio posrtaj Barcelone. Naprotiv, momčad Diega Simeonea doživjela je prvi poraz ove sezone upravo u Barceloni, ali na stadionu El Prat. Espanyol je pobijedio autogolom belgijskog vratara Courtoisa, koji je nogom nespretno u mrežu skrenuo prizemni ubačaj slijeva.

Rezultati 9. kola: Real Madrid – Malaga 2:0 (Di Maria 46, Ronaldo 90+1), Valencia - Sociedad 1:2 (Pabon 90+3/Griezmann 41, Ruben Pardo 58), Osasuna - Barcelona 0:0, Espanyol - Atletico 1:0 (Courtois 53-ag)