Primera: Real Madrid uvjerljivo pobijedio Espanyol, nervozni Ronaldo nije bio strijelac

Subota, 10. siječnja 2015. 17:56 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Real Madrid - Espanyol 3:0

Nogometaši Real Madrida ponovo uhvatili pobjednički ritam. Nakon poraza u Kupu od gradskog rivala, pobjeda protiv Espanyola nametala kao imperativ. Pogodak Jamesa Rodrigueza u 11. minuti otklonio je nervozu, Real Madrid je djelovao vrlo moćno čak i kada je u 51. minuti ostao bez isključenog Fabia Coentraja.

Uočljivo nervozni Ronaldo nije bio strijelac.

REAL MADRID: Casillas, Varane, Pepe, Arbeloa, Fabio Coentrao, Isco, Kroos (80 Khedira), James Rodriguez (53 Nacho), Bale, Ronaldo, Benzema (62 Illarramendi)

ESPANYOL: Casilla, Colotto, Fuentes, Arbilla, Alvaro, Victor Sanchez (61 Luque), Canas, Jordan (67 Stuani), Montanes, Sergio Garcia (81 Abraham), Caicedo

Utakmica 18. kola: Real Madrid - Espanyol 3:0 (James Rodriguez 11, Bale 27, Nacho 75)

Poredak: Real Madrid 42, Barcelona 38 (17), Atletico 38 (17)...