ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Modrić standardno dobar, Kovačiću pljesak s tribina

Subota, 13. veljače 2016. 17:53 Napisao/la  SC

Utakmica 24. kola: Real Madrid - Athletic 4:2

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Athletic rezultatom 4:2, posao je dvama pogocima započeo i završio Ronaldo.

Luka Modrić odigrao je standardno cijelu utakmicu, Matzeo Kovačić odigrao je do 71. minute najbolju utakmicu u dresu kraljevskog kluba.

Izašao je Kovačić uz gromoglasni pljesak s tribina Santiago Bernabea, poznato je koliko je probirljiva publika madridskog kluba.

Prvo je poluvrijeme bilo bolje i atraktivnije. U drugom se ništa značajno nije dogodilo do zadnjih desetak minuta, kada su obje momčadi postignule po jedan pogodak.

REAL MADRID: Navas, Danilo (68 Nacho), Varane, Sergio Ramos, Carvajal, Modrič, Kroos, Kovačić (71 Isco), James Rodriguez (79 Vasquez), Benzema, Ronaldo

ATHLETIC: Iraizoz, De Marcos, Etxeita, Laporte, Balenziaga, Benat, Iturraspe (61 Elustondo), Sabin (79 Viguera, Eraso, Lekue (68 Munian), Aduriz

Utakmica 24. kola: Real Madrid - Athletic 4:2 (Ronaldo 3, 86, James Rodriguez 37, Kroos 45+1/Eraso 10, Elustondo 89)