Primera: Real Madrid opet nije uspio pobijediti Atletico, Las Palmas poražen

Nedjelja, 08. travnja 2018. 13:50 Napisala  Valentina Prokić
Antoine Griezmann (Atletico Madrid) i Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

Real Madrid je na Santiago Bernabeuu ugostio Atletico Madrid u gradskom derbiju.

Završilo je 1:1, a prvi gol zabio je Ronaldo u 53. minuti na asistenciju Balea, nakon samo četiri minute izjednačio je Griezmann na 1:1, što se na kraju ispostavilo i kao konačan rezultat utakmice.

Real ponovno nije uspio pobijediti Atletico, a taj niz traje od 2012. godine.

Ovim remijem Atletico je i dalje ostao na drugom mjestu sa 68 bodova, a Real je na trećem mjestu sa 64.

Realov trener Zinedine Zidane u početnoj postavi izostavio je Luku Modrića.

Prigodu od prve minute pružio je Mateu Kovačiću. Modrić je u igru ušao u 72. minuti, umjesto Kovačića.

Šime Vrsaljko kod Atletica cijeli je susret proveo na klupi.

Levante je poveo u 35. minuti pogotkom Cokea koji je odbijenu loptu pospremio u mrežu.

Izjednačenje Las Palmasu donio je David Garcia u 50. minuti.

Strijelac Coke isključen je u 86. minuti zbog drugog žutog kartona, no to nije smjetalo Levanteu da pobjedi.

U drugoj minuti sudačke nadoknade Campana pogađa za 2:1.

U sudačkoj nadoknadi pocrvenio je i Rochin.

Alen Halilović igrao je cijelu utakmicu za poražene.

Utakmice 31. kolo: Levante - Las Palmas 2:1 (Coke 35, Campana 90+2/ Garcia 50), Real Madrid - Atletico Madrid 1:1 (Ronaldo 53/ Griezmann 57), Real Sociedad - Girona 5:0 (Canales 11, Januzaj 35, Oyazabal 71, 85, Juanmi 88) Valencia - Espanyol 1:0 (Rodrigo 7)

Poredak: Barcelona 79, Atletico 68, Valencia 65, R, Madrid 64, Betis 49, Villarreal 47...