ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Messi ušao, zabio dva pogotka i osigurao pobjedu

Nedjelja, 05. svibnja 2013. 22:49 Napisao/la  SC

Utakmice 34. kola: Mallorca – Levante 1:1, Zaragoza – Rayo 3:0, Sevilla – Espanyol 3:0, Barcelona – Betis 4:2

Nogometaši Barcelone pobijedili su Betis u utakmici koja je postala tipična u posljednjem razdoblju tijekom kojega se nekoć najbolja momčad na svijetu prilično muči u utakmicama protiv prosječnih španjolskih momčadi. I da Barcelona nema Messija tko zna kako bi sve završilo.

Leo Messi ušao je u igru u 56. minuti umjesto Ville, koji je u istoj minuti izjednačio rezultat. Messi i kada nije potpuno spreman izgleda kao nogometni vanzemaljac kojemu je trebalo samo tri minute da postigne prvi pogodak.

U 70. minuti Messi je osigurao pobjedu nesigurnoj Barceloni momčad koje je nakon šestogodišnjeg ciklusa spremna za generalku.

BARCELONA: Pinto, Dani Alves, Pique, Adriano, Jordi Alba, Xavi, Song (86 Busquets), Iniesta, Sanchez (72 Thiago), David Villa (56 Messi), Tello

BETIS: Adrian, Chica, Mario, Amaya, Martinez, Perez, Nosa (63 Campbell), Sevilla (59 Vadillo), Castro, Igiebor, Pabon,  Molina (46 Benat)

Utakmice 34. kola: Mallorca – Levante 1:1 (Hemed 7/Acquafresca 42), Zaragoza – Rayo 3:0 (Apono 26-11m, 90+1, Rodri 51), Sevilla – Espanyol 3:0 (Capdevilla 11-ag, Coke 19, Negredo 23), Barcelona – Betis 4:2 (Sanchez 8, Villa 56, Messi 59, 70/Pabon 2, Perez 43)