Primera: Luka Modrić strijelac u uvjerljivoj pobjedi Real Madrida protiv Valladolida

Nedjelja, 10. ožujka 2019. 14:04 Napisao/la  SC
Luka Modrić
Luka Modrić

Luka Modrić pogotkom u 85. minuti zaključio je uvjerljivu pobjedu (4:1) Real Madrida protiv Valladolida.

Vrlo važnu zbog pivremenog mira u kući kojoj se tresu temelji nakon poraza od Ajaxa u Ligi prvaka.

Modrić je postigao pogodak pet minuta prije nego što je Casemiro dobio drugi žuti karton.

Nije počelo obećavajuće za Real Madrid.

Alcazar u 12. minuti nije iskoristi kazneni udarac, u 29. minuti domaćin je poveo.

Izjednačili su gosti sretnim pogotkom Varanea i na odmor otišli s 1:1.

U nastavku utakmice Banzema je dvama pogocima preokrenuo rezultat.

Igrao je Real Madrid bez Serija Ramosa, Balea, Viniciusa, Lucasa, Asensia, Isca...

Nogometaši Betisa pobijedili su Celtu Vigu minimalnim rezultatom.

Jedini pogodak djelo je Jesea u 80. minuti.

Valencia je pobijedila u gostima kod Girone 2:3.

Gosti su od 72. igrali sa igračem manje.

Utakmice 27. kola:  Valladolid - Real Madrid 1:4 (Tuhami 29/Varane 34, Benzema 51-11m, 59, Modrić 85),    Celta Vigo - Betis 0:1 (Jese 80), Girona - Valencia 2:3 (Ramalho 22, Stuani 83-11m/ Guedes 14, Parejo 53, Torres 90), Levante - Villarreal 0:2 (Rober 90+3-ag, Chukwueze 90+6), Sevilla - Real Sociedad 5:2 (Sarabia 25, Ben Yedder 48, 58, 61, Oyarzabal 69-ag/ Oyarzabal 28, 77-11m)

Poredak: Barcelona 63, Atletico 56, R. Madrid 51, Getafe 45...