Primera: Ivan Rakitić donio pobjedu Sevilli u 93. minuti

Nedjelja, 06. listopada 2013. 19:52 Napisao/la  SC

Rezultati 8. kola: Sevilla - Almeira 2:1, Atletico (M) - Celta Vigo 2:1

Nogometaši Seville pobijedili su Almeiru 2:1, a pobjednički pogodak postigao je Ivan Rakitić u 93. minuti. Hrvatski reprezentatviac odlično se snašao i glavom matirao suparničkog vratara. Domaćin je poveo golom Gameira u 6. minuti, a izjednačio je Rodri u 23. minuti.

U drugoj utakmici Atletico Madrid svladao je Celta Vigo 2:1. Dva pogotka postigao je Diego Costa u 43. i 61. minuti, a smanjio je Nolito u 71. minuti.