Primera: Duje Čop asistencijom i golom iz jedanaesterca matirao Leganes

Nedjelja, 11. rujna 2016. 18:03 Napisao/la  SC

Utakmice 3. kola: Sporting Gijon - Leganes 2:1, Valencia - Betis 2:3.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 3. kola Primere, Sporting Gijon je s 2:1 pobijedio Leganes.

Prošlogodišnji drugoligaš je u prvom kolu šokirao Celtu, pa zatim oteo bod moćnom Atleticu iz Madrida, ali u Gijonu ih je otključao upravo Duje Čop, s asistencijom i jednim pogotkom u 43. minute.

Kod prvog gola Duje je asistirao Casesu u 17. minuti, a potom se i sam upisao u strijelce s bijele točke u 43. minuti.

To mu je bio drugi gol za Sporting ove sezone.

Hrvatski je reprezentativac stigao u Sporting iz Malage ovoga ljeta i nakon samo tri kola prometnuo se u prvo ime kluba i ljubimca navijača.

Valencia je na Mestalli u utakmici punoj preokreta ostala bez bodova protiv Betisa u 92. minuti susreta koji je završio 2:3.

Rezultati utakmica 3. kola: Sporting Gijon - Leganes 2:1 (Nacho Cases 17, Čop 43-11m/Diego Rico 58), Valencia - Betis 2:3 (Rodrigo 75, Garay 78/Castro 38, 90+2, Joaquin 54)