Primera: Cristiano Ronaldo slomio Eibar, ovacije asistentu Modriću, Kovačić na klupi

Subota, 10. ožujka 2018. 15:59 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

Real Madrid je u samoj završnici uspio slomiti Eibar.

Kraljevi su slavili 2:1 u gostima, a oba je gola postigao Cristiano Ronaldo.

U prvu momčad Reala su se nakon ozljeda vratili Luka Modrić i Toni Kroos.

Igrala se 34. minuta kada je Modrić fantastičnom dugom loptom pronašao Ronalda na lijevom krilu, a Portugalac je potvrdio sjajnu formu pogotkom za vodstvo kraljeva. A nakon asistencije, sjajni Modrić je dobio i ovacije navijača.

Imali su kraljevi vodstvo do 50. minute kada je izjednačio Ivan Ramos nakon asistencije bivšeg Realovca Pedra Leona.

I kada se činilo da bi kraljevi unatoč povratku svojih zvijezda ipak mogli kiksati, ukazao se ponovno Ronaldo i novim pogotkom u 84. minuti osigurao pobjedu.

Povratkom Modrića i Kroosa na klupu je ponovno preselio Mateo Kovačić.

Utakmice 28. kola: Eibar - Real Madrid 1:2 (Ramis 50/ Ronaldo 34, 84), Sevilla - Valencia 0:2 (Rodrigo 25, 68), Getafe - Levante 0:1 (Coke 79), Malaga - Barcelona 0:2 (L. Suarez 15, Coutinho 28)

Poredak: Barcelona 72, Atletico 61 (27), Real Madrid 57, Valencia 56, Sevilla 45, Girona 43...