Primera: Real Madrid do pobjede bez Ronalda i Balea, ali s Modrićem

Nedjelja, 18. rujna 2016. 23:56 Napisao/la  SC

Kapetan reprezentacije Hrvatske odigrao svih 90 minuta, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru

U susretu 4. kola Primere Real Madrid je na gostovanju kod Espanyola pobijedio s 2:0 i upisao četvrtu pobjedu.

Real se bez Cristiana Ronalda i Garetha Balea u Barceloni slomio obranu domaćih tek u 45. minuti kada je pogodio James Rodriguez.

U 71. minuti na konačnih 2:0 je povećao Karim Benzema.

Luka Modrić je nastupio svih 90 minuta za Real, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi.

U ostalim susretima Villareal je kod kuće pobijedio Real Sociedad s 2:1 zahvaljujući dvostrukom strijelcu Nicoli Sansoneu, koji je svoj drugi pogodak postigao skoro s centra igrališta.

Athletic je u Bilbau nadigrao Valenciju s 2:1 nakon što su gosti poveli već u 2. minuti, dok su Osasuna i Celta odigrali 0:0.

Primera 4. kolo: Espanyol - Real Madrid 0:2 (Rodriguez 45, Benzema 71), Villarreal - Real Sociedad 2:1 (Sansone 22, 25/Berchiche 35), Athletic Bilbao - Valencia 2:1 (Aduriz 24, 41/Medran 2), Osasuna - Celta 0:0