ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Real Madrid i Barcelona rutinski pobijedili

Subota, 23. studenog 2013. 18:27 Napisao/la  SC

Utakmice 14. kola: Barcelona - Granada 4:0, Almeria - Real Madrid 0:5, Atletico - Getafe 7:0

Barcelona i dalje gazi španjolskim prvenstvom. Ovaj puta je nastradala Granada koju je momčad Tate Martine pobjedila sa uvjerljivih 4:0. U ovom dvoboju strateg Blaugrane nije mogao računati na Messija, Albu, Danija Alvesa, Victora Valdesa i Mascherana, no protivnik nije bio prezahtjevan da bi se ti izostanci puno odrazili na igru vodeće momčadi Primere. Prvi pogodak Barcelone postigao je Iniesta iz sumnjivog jedanaesterca u 19.minuti utakmice.

S istog mjesta je Fabregas povećao vodstvo u 40.minuti utakmice, da bi priču završili Sanchez i Pedro pogotcima u drugom poluvremenu. Barcelona je i dalje prva momčad Primere sa samo jednim neriješenim rezultatom u 14 odigranih kola.

BARCELONA: Pinto, Montoya, Bartra, Pique, Adriano, Iniesta, Busquets (74 Song), Fabregas, Sanchez (74 Roberto), Pedro, Neymar (83 Traore)

GRANADA: Fernandez, Nyom, Diakhate, Murilo, Foulquier, Rico, Iturra, Recio, Brahimi (78 Buonanotte), El Arabi (72  Riki), Piti (77 Ighalo)

Nogometaši Real Madrida odradili su još jednu rutinsku pobjedu. Ronaldo je izašao igre žaleći se na ozljedu, Luka Modrić nije ni ulazio u igru.

ALMERIA: Esteban, Nelson, Pellerano (66 Tebar), Trujillo, Torsiglieri, Dubarbier, Vidal (73 Oscar Diaz), Verza (59 Soriano), Azeez, Suso, Rodri

REAL MADRID: Diego Lopez, Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Arbeloa, Alonso, Illarramendi (73 Casemiro), Bale, Isco, Ronaldo (54 Jese), Benzema (63 Morata)

Utakmice 14. kola: Barcelona Granada 4:0 (Iniesta 20, Fabregas 40, Sanchez 71, Pedro 90), Almeria – Real Madrid 0:5 (Ronaldo 3, Benzema 61,  Bale 72, Isco 75, Morata 81), Atletico - Getafe 7:0 (Raul Costa 25, 52, Villa 49, 78, Lopo 36-ag, Diego Costa 69, Adrian 90+2)