ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Real Madrid doživio poraz u Sevilli, Barcelona na vrhu

Nedjelja, 08. studenog 2015. 18:09 Napisao/la  SC

Utakmice 11. kola: Barcelona - Villarreal 3:0, Atletico Madrid - Gijon 1:0, Sevilla - Real Madrid 3:2

Barcelona juri kroz Primeru na prednji pogon Neymar i Suarez. Dvojica briljantnih napadača Barcelone do punog su izražaja došli tijekom razdoblja bez Messija, trima njihovim pogocima u zadnjih pola sata Barcelona je ostvarila novu pobjedu.

Ivan Rakitić nije igrao zbog ozljede.

Alen Halilović igrao je do 80. minute za Gijon koji je poražen u gostima kod Atletico Madrida. Zanimljivo, pobjednički gol domaći su zabili u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Nogometaši Reala neće po dobrome pamtiti gostovanje u Sevilli. Domaća momčad uzela im je mjeru pobijedivši 3:2. Real je bio konkretniji i opasniji u prvom poluvremenu, no izuzev vodećeg pogotka Ramosa, ostale prilike nisu uspjeli realizirati. Sevilla se razigrala u nastavku, strpljivo čekajući prilike. Domaći su vodili 3:1 sve do treće minute sudačke nadoknade kada je Rodriguez ublažio poraz gostiju. Luka Modrić igrao je cijelu utakmicu, dok je Kovačić bio na klupi.

Utakmice 11. kola: Athletic - Espanyol 2:1 (Wiliams 8, Raul Garcia 65/Perez 50), Barcelona - Villarreal 3:0 (Neymar 60, 85, Suarez 70), Atletico Madrid - Gijon 1:0 (Griezmann 90), Sevilla - Real Madrid 3:2 (Immobile 36, Banega 61, Llorente 74/ Ramos 22, Rodriguez 90)