ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Barcelona i Atletico petardama proslavili pobjede

Subota, 17. rujna 2016. 15:24 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Leganes - Barcelona 1:5, Atletico - Sporting Gijon 5:0

Barcelona se atraktivno obračunala s Leganesom. Iako novak u liig nije u polju djelovao tako naivno kao u obrani, magična trojka u napadu Barcelone već se do odmora triput ušelala u mrežu domaćina.

Prvo Messi na Suarezovu asistenciju, pa Suarez na Messijevu asistenciju i na kraju Neymar na Suareozovu asistenciju... Redom pogoci s potpisom malonogometnih umjetnika...

Ipa, najatraktiniji je bio pogodak Rafinhe, koji je s 18 metara pogodio lijevi gornji kut.

Ivan Rakitić igrao do 57. minute, minutu ranije izašao je Suarez. Da nije, bilo bi još pogodaka!

Šime Vrsaljko debitirao je za Atletico u uvjerljivoj pobjedi protiv Čopova Sportinga.

Marko Livaja igrao je do 60. minute u pobjedi Las Palmasa protiv Malage.

Utakmica 4. kola: Leganes - Barcelona 1:5 (Gabriel 80/Messi 15, 55, Suarez 31, Neymar 44, Rafinha 64), Atletico - Sporting Gijon (Griezmann 2, 31, Gameiro 35, Torres 72, 90+1-11m), Eibar - Sevilla 1:1 (Leon 64/Vietto 27), Las Palmas - Malaga 1:0 (Momo 10-11m).