Polufinale španjolskog kupa: Atletico svladao Sevillu u susretu s tri penala i tri crvena kartona

Petak, 01. veljače 2013. 08:38 Napisao/la  SC

Polufinale Kupa Španjolske: Atletico (M) - Sevilla 2:1

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su Sevillu 2:1 u prvoj utakmici polufinala španjolskog Kupa. Sva tri pogotka na utakmici postignuta su s bijele točke, a svi jedanaesterci su dosuđeni zbog igranja rukom u šesnaestercu.

Domaćin je poveo u 56. minuti nakon što je Emir Spahić igrao rukom i tako zaradio drugi žuti karton, a Diego Costa pogodio je za 1:0.

Na drugoj strani Sevilla je izborila u 55. minuti  penal nakon igranja rukom Diega Godina koji je ujedno isključen. Negredo je bio siguran s bijele točke - 1:1.

Ipak, da domaćin na uzvrat ode s prednošću pobrinuo se Diego Costa realiziravši najstrožu kaznu u 71. minuti - 2:1.