LaLiga: Real Madrid nije postigao pogodak, Sevilla postala prvi pratitelj

Subota, 25. rujna 2021. 18:29 Napisao/la  SC
Benzema nije uspio svladati Rullija

Luka Modrić igrao je do 73. minute u utakmici bez golova protiv Villarreala, daleko najefikasnija momčad (21 pogodak u 6 utakmica) LaLige prvi put nije uspjela postići pogodak iako je igrao najbolji strijelac lige (Benzema, 8 pogodaka).

Ivan Rakitić igrao je do 57. minute u pobjedi Seville, koja se prometnula u prvoga pratitelja vodećeg Real Madrida.

Šime Vrsaljko igrao je od 74. minute za Atletico u prvom porazu ove sezone.

Bolji od aktualnog prvaka bio je sestrinski klub Istre 1961, Alaves je u šestoj utakmici ove sezone osvojio prve bodove nakon pet poraza.

Utakmice 7. kola: Alaves - Atlético 1:0 (Laguardia 4), Valencia - Athletic 1:1 (Marcos Andre 90+5/Martinez 69)

Poredak: Real Madrid 17, Sevilla 14 (6),  Atletico 14, Real Sociedad 13 (5), Valencia 11,..