LaLiga: Nema više Koemana, ali nema ni pobjeda! Rakitić asistirao

Subota, 30. listopada 2021. 16:01 Napisao/la  SC
Memphis Depay (Barcelona)

Nema više Ronalda Koemana, nema još pobjeda!

Barcelona je na Camp Nou odigrala neodlučeno protiv Alavesa u tipičnoj utakmici za ovu sezonu, što znači da ova momčad nije ni približno na razini ugleda kluba.

Depay je postigao atraktivan pogodak udarcem izvana, ništa manje nije bila atraktivna akcija i realizacija gostiju za 1:1.

Ivan Rakitić asistirao je za vodeći pogodak Seville u pobjedi protiv Osasune za koju je Ante Budimir igrao od 68. minute.

Nogometaši Real Madrida pobijedili su na gostovanju Elche 2:1 u utakmici 12. kola LaLige.

Luka Modrić igrao je do 84. minute utakmici koju je dvama golovima odlučio Vinicius Junior.

Utakmice 12. kola: Elche - Real Madrid 1:2 (Milla 86, Vinicius Junior 22, 73), Sevilla - Osasuna 2:0 (Diego Carlos 40, Ocampos 60), Valencia - Villarreal 2:0 (Gillamon 43, Soler 77-11m), Barcelona - Alaves 1:1 (Depay 49/Rioja 52)

Poredak: Real Madrid (11) 24, Sevilla 24 (11),  Real Sociedad (11) 24, Betis (11) 21,...