LaLiga: Real Madrid i Sevilla remizirali, Ivan Rakitić strijelac i asistent

Nedjelja, 09. svibnja 2021. 22:56 Napisao/la  SC
Ivan Rakitić

Real Madrid sretnim pogotkom u 94. minuti uspio je izbjeći poraz od Seville, neodlučenim rezultatom najviše su sretni igrači Atletica i Barcelone.

Nastavlja se neizvjesna borba za prvaka.

Ivan Rakitić postigao je pogodak iz kaznenog udarca i asistirao za pogodak, Luka Modrić igrao je do 66. minute.

Utakmice 35. kola: Getafe - Eibar 0:1 (Recio 89), Valencia - Valladolid 3:0 Gomez 45+1, 48, Correia 89), Villarreal - Celta Vigo 2:4 (Gomez 25/Mina 19, 34-11m, Mendez 45+3-11m, Solari 57), Real Madrid - Sevilla 2:2 (Asensio 67, Kroos 90+4/Fernando 22, Rakitić 78-11m)

Poredak: Atletico 77, Real Madrid 75, Barcelona 75, Sevilla 71, Real Sociedad 56,...